YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Onlarınki en acı bekleyişti
Onlarınki en acı bekleyişti
28 Haziran 2010 21:22
Danimarkalı 5 gurbetçinin yakınları, cenazeleri Sivas’a götürmek için Afyonkarahisar’a geldi

Afyonkarahisar'da trafik kazasında hayatını kaybeden Danimarkalı 5 gurbetçinin Sivas’taki yakınları, cenazeleri götürmek için Afyonkarahisar’a geldi.
      

Kazada hayatını kaybeden Ömer Baydak’ın (38) abisi Sadettin Baydak ile kazadan yaralı olarak kurtulan ve Akşehir Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan Hatun Bayhan’ın (46) babası Ünal Bayhan ile erkek kardeşi Vahdettin Bayhan, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morgunda bulunan 2 cenaze ile Çay Devlet Hastanesi morgunda bulunan 3 cenazeyi teşhis etti.
     

Kazada hayatını kaybeden Ömer Baydak (38), Serdar Tolga Baydak (14), Sudenaz Baydak (1), Yaren Bayhan (11) ve Serhan Baydak (8), yakınları tarafından Ankara’dan gelecek Diyanet İşleri Başkanlığı’na ait 2 cenaze aracı ile memleketleri Sivas’a götürülecek.
     

Ömer Baydak, Serdar Tolga Baydak ve Sudenaz Baydak yarın Sivas merkezde, Yaren Bayhan ve Serhan Baydak ise Sivas’ın Şarkışla ilçesinde toprağa verilecek.
     

Kazadan yaralı olarak kurtulan Serkan Baydak (15) ile Hatun Bayhan’ın tedavisine ise Akşehir Devlet Hastanesi’nde devam edildiği öğrenildi. CHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler