YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Önce masaj sonra bıçak!
Önce masaj sonra bıçak!
07 Ocak 2013 16:34
Üsküdar'da, bir ganyan bayiinde yaşanan bıçaklama olayı, görenlerin kanını donduruyor.

 

Üsküdar'da, bir ganyan bayiinde yaşanan bıçaklama olayı, görenlerin kanını donduruyor. Güvenlik kameralarının saniye saniye kaydettiği olayda müşterilerden biri, çaycıya önce masaj yapıyor, ardından elindeki bıçağı peş peşe çaycının sırtına saplıyor. Ekmek bıçağının sapının kırılması ise, çaycının yaşamasını sağlıyor.
 
Görüntülere göre; İsmail Acılar ile birlikte Üsküdar'daki bir ganyan bayiine gelen Ali K., bir süre içeride dolaşıyor. Daha sonra aralarında konuşmalar yaşanan sahıslardan İsmail Acılar, bir sandalyeye oturarak kendisine masaj yapılmasını istiyor. Soğukkanlı bir şekilde yaklaşık 5 dakika Acılar'ın omuzlarına masaj yapan Ali K., bilinmeyen bir nedenle çılgına dönerek yanındaki ekmek bıçağını Acılar'ın sırtına saplıyor. Aldığı bıçak darbeleriyle yerinden fırlayan İsmail Acılar, neye uğradığını şaşırıyor. İlk şoku üzerinden atan Acılar, daha sonra Ali K.'yi kovalamaya başlıyor. Yaralı Acılar, çevredeki esnaftan yardım istiyor. Aydın'dan 4 gün önce İstanbul'a geldiği öğrenilen Ali K. ise kaçarak izini kaybettiriyor.
 
Çevredeki vatandaşların yardımına koştuğu İsmail Acılar, sırtına saplanan bıçakla birlikte ambülansa bindirilen Acılar, Dr. Siyami Ersek Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Hemen ameliyata alınan Acılar'ın sırtına saplanan bıçağın akciğerlerine zarar verdiği belirtildi.
 
Olayla ilgili inceleme başlatan Üsküdar Asayiş Büro ekipleri, kaçan zanlıyı yakalayarak gözaltına aldı. Asayiş Büro Amirliği'nde susma hakkını kullanarak ifade vermeyen Ali K.'nın 4 gün önce İstanbul'a geldiği, Aydın'da bir kahvehanede çalıştığı öğrenildi. Ali K., emniyetteki işlemlerinin ardından Üsküdar Adliyesi'ne sevk edildi.
 
 
CHA
 
 

 

Etiketler: ,
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler