YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ölüme böyle uçtu
Fethiye'de paraşütle atladıktan sonra hayatını kaybeden paraşütçünün arkadaşları tarafından çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Kameraya kaydedilen görüntülerde İranlı sporcunun atladıktan sonra havada bayıldığı ve baygın halde denize düştüğü görüldü.
Ölüme böyle uçtu
10 Ekim 2010 / 14:41 Güncelleme: 10 Ekim 2010 / 14:55

Muğla'nın Fethiye İlçesi Ölüdeniz Beldesi'nde önceki gün denize düşerek hayatını kaybeden İranlı yamaç paraşütü pilotunun havada baygın halde uçarken ve denize düşme anındaki görüntüleri ortaya çıktı.

Paraşüt pilotunun arkadaşları tarafından çekilen görüntülerde İranlı 37 yaşındaki Loghman Afkhamı'nin denize düşmeden önce havada bayıldığı ve yaklaşık yarım saat baygın halde sürüklendiği açıkça görülüyor. Önceki gün akşam saatlerinde Babadağ'ın 1800 metrelik pistinden Single olarak tabir edilen tek kişilik uçuş için havalanan İranlı 37 yaşındaki Loghman Afkhamı Ölüdeniz açıklarına düşerek hayatını kaybetmişti. 10 yıldır yamaç paraşütü ile uçtuğu öğrenilen İranlı turist Loghman Afkhamı'nın ölüm nedeni o gün tam olarak anlaşılamamıştı ancak ortaya çıkan yeni görüntülerde 37 yaşındaki Loghman Afkhamı'nın havada bayıldığı ve bu şekilde açık denize sürüklendiği görülüyor.

İranlı paraşütçünün arkadaşları tarafından çekilen görüntülerde Kelebekler Vadisi açıklarına kadar yaklaşık 3 kilometre havada yol alan İranlı turist Loghman Afkhamı'nın denize baygın halde düştüğü görülüyor. Kelebekler Vadisi'nin açığında denize düşe paraşütçü için akşam karanlığında yapılan aramalarda görüntülerde yer alıyor. Yaklaşık 50 metre yükseklikten denize çakılan Loghman Afkhamı'nin cesedi bota alınıp Ölüdeniz Belceğiz Plajı'na ve oradan da Fethiye Devlet Hastanesi morguna kaldırılmıştı.
 

İHA 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler