YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ölüme atlayan genç kurtarılamadı
Ölüme atlayan genç kurtarılamadı
16 Aralık 2009 17:14
Lise öğrencisi sınav çıkışı kendini 3. kattan aşağı attı

Denizli'de, lise 3. sınıf öğrencisi Emre T., sınavdan çıktıktan sonra boş bir sınıfa girerek 3. kattan aşağı atlayıp intihar etti.

Denizli Anadolu Lisesi 11 Fen Sınıfı öğrencisi 17 yaşındaki E.T., bugün saat 11.00 sıralarında kimya sınavına girdikten sonra okuldaki boş olan başka bir sınıfa girerek 3. kattan kendini aşağıya attı. Yaklaşık 15 metre yükseklikten aşağı atlayan ve ağır yaralanan Emre T.'ye ilk müdahale olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Buradan en yakın hastane olan Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan öğrencinin "bilincinin yerinde olduğu ve kendi isteğiyle atladığını söylediği" belirtildi. Vücudunda iç kanama ve kemik kırılması olduğu belirlenen Emre T. ameliyata alındı. Öğrenci yaklaşık dört saat süren müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Polisler, öğrencinin intiharıyla ilgili inceleme başlattı.

Olaydan sonra öğrencinin arkadaşları ve öğretmenleri hastaneye akın etti. Arkadaşları hastane önünde gözyaşı dökerken, Emre T.'nin yakın arkadaşlarına sorunları olduğunu söylediği ileri sürüldü.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler