YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ölüm böyle teğet geçti
Bursa’da kameralara yansıyan kazalarda trafik ihlallerini gözler önüne sermeye devam ediyor. Dikkatsizlikten oluşan kazalarda araç içindekilerin ölümden son anda kurtulduğu görülüyor.
Ölüm böyle teğet geçti
18 Ocak 2015 / 15:21 Güncelleme: 18 Ocak 2015 / 16:28

Bursa’da 24 saat kayıt yapan MOBESE kameralarına yansıyan trafik kazalarında araç sürücülerinin dikkatsizliğini gözler önüne serdi. Özellikle kavşaklardaki kırmızı ışık kurallarına uymayan sürücülerin, diğer araçlarla çarpıştığı görülüyor. İlk kazada, bir otomobil ile kamyonetin feci şekilde çarpıştığı görülüyor. Çarpmanın etkisiyle takla atmaktan son anda kurtulan kamyonetin lastiklerinin yerinden fırladı.

Yıldırım Spor Kompleksi’nin önünde meydana gelen bir başka kazada ise, ıslak yolda hızlı şekilde ilerleyen motosiklet sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybedip, 50 metre yerde sürüklendi. Çalı yolundaki kazada ise, ışık ihlali yapan malzeme yüklü kamyonete bir otomobil çarpıyor. Hızlı şekilde ilerleyen kamyonetin sürücüsü çarpmanın etkisiyle direksiyon hakimiyetini kaybedince araç devrildi. Kamyonet içerisinde çıkan sürücünün durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yolcu dolu minibüste can pazarı

Yakın çevre yolu Millet Mahallesi lambalarında meydana gelen bir başka kazada ise, kırmızı ışıkta otomobiliyle geçen bayan sürücü karşıdan karşıya geçen minibüse çarptı. Çarpmanın etkisiyle içi yolcu dolu olan minibüsün devrilmekten son anda kurtulduğu, bayan sürücünün ise olayın şokunda olduğu görüldü. Orhaneli Kavşağı’ndaki kazada ise bir TIR ile belediye otobüsünün çarpıştığı görülüyor. Yolcu dolu otobüsünde bulunanlar kazayı şans eseri yarala almadan atlattı.

İşte o anlar:

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler