YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öldüremedi, şarjör değiştirdi
Öldüremedi, şarjör değiştirdi
24 Mayıs 2010 16:23
8 kurşunla öldüremediği hasmını şarjör değiştirip kafasından iki kez daha vurdu

Mersin’de silahla ateş ettiği kişinin ölmediğini anlayan kişi, şarjör değiştirip insanların gözü önünde iki defa da kafasına ateş etti. Ağır yaralı şahıs Mersin Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Cinayet işlemek için İstanbul’dan geldiği öğrenilen şüpheli, olay sonrası polise teslim oldu. Rapor için hastaneye getirilen şüpheli “Şerefime leke sürdü. Bu uzun bir hikaye. Namussuz insan namus bekçiliğine soyundu.” diye konuştu.
 

Hüseyin M. (35) namus meselesi yüzünden hasmı olan İbrahim B.’yi (38) öldürmek için otomobili ile İstanbul’dan Mersin’e geldi. Hüseyin B., Halkkent Mahallesi’nde oturan ve seyyar satıcılık yaparak geçimini sağlayan İbrahim B.’nin evinden çıkmasını takip etti. İbrahim B.’nin Halkkent Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde gezdiğini gören Hüseyin M. hasmını kurşun yağmuruna tuttu. Görgü tanıklarının ifadesine göre, 8 el ateş ettiği halde İbrahim B.’nin ölmediğini gören Hüseyin M. kurşunları bitince şarjörünü değiştirip bu defa iki elde kafasına ateş etti. Ağır yaralanan İbrahim B. ambulansla Mersin Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.
 

Polis tarafından aranan şüpheli Hüseyin M. ise eski Emniyet Müdürlüğü binasına gelerek teslim oldu. Sağlık raporu için Mersin Devlet Hastanesi’ne getirilen şüpheli Hüseyin M., gazetecilerin 'niye vurdunuz' şeklindeki sorusuna “Şerefime leke sürdü. Uzun bir hikaye. Namussuz insan namus bekçiliğine soyundu.” şeklinde cevap verdi. Hüseyin M. daha sonra Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Hastaneye gelen İbrahim B.’nin eşi göz yaşlarını tutamadı. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler