YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Okmeydanı'nda tehlikeli anlar
Okmeydanı'nda izinsiz gösteri yapan gruba, polis müdahale etti. Ara sokaklarda barikat kuran göstericilerin attığı molotofkokteylinin isabet ettiği 2 polis yaralandı.
Okmeydanı'nda tehlikeli anlar
22 Mayıs 2014 / 20:08 Güncelleme: 22 Mayıs 2014 / 20:11

Öte yandan müdahalenin ardından henüz belirlenemeyen nedenle başından yaralanan bir kişi de ambulansla hastaneye kaldırıldı.

"Soma" ve "Berkin Elvan" için slogan grup, müdahale sırasında ara sokaklara kaçtı. Polis göstericilerin peşinden gitti. Bu sırada göstericilerin attığı bir molotofkokteyli zırhlı polis aracına isabet etti. Zıhrlı araç alev aldı.

Ara sokaklarda barikat kuran göstericilerin attığı molotofkokteylinin isabet ettiği 2 polis yaralandı. Yaralı polisler ambulansla hastaneye kaldırıldı. Uyarı ateşi açan polis, gruba tazyikli su ve biber gazıyla müdahale etti.

1 kişi başından yaralandı

Cemevi yakında meydana gelen olaylar sırasında cenazeye katılan bir kişi henüz belirlenemeyen bir nedenle başından yaralandı. Hastaneye kaldırılan ve adının Uğur Kurt olduğu öğrenilen yaralının durumunun ağır olduğu belirtildi. 30 yaşındaki yaralının Beyoğlu Belediyesi'nde çalıştığı kaydedildi.

Okmeydanı'nda çıkan olaylar sırasında yaralanan kişinin hastaneye gelen yakınları, doktorların yaralanmaya boğaza isabet eden kurşunun yol açtığını söyledi. Ağır yaralı olarak hastaneye getirilen 30 yaşındaki Uğur Kurt'un Beyoğlu Belediyesi'ne hizmet veren bir taşeron firmada çalıştığı öğrenildi.

Olaylar sürüyor

Öte yandan bir kişinin ağır yaralanmasından sonra da göstericilerle polis arasındaki olaylar devam ediyor. Göstericiler polise molotof kokteyli ve taş atıyor, polis de gaz bombası ve TOMA'dan sıkılan su müdahale ediyor.

Göstericiler habercilere müdahale etti

Öte yandan Uğur Kurt isimli kişinin ağır yaralandığı Okmeydanı Cemevi çevresindeki olaylar sırasında bazı göstericiler habercilere müdahale etti ve görüntülerini aldı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler