YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öğrenci servisindeki dehşet veren anlar kamerada!
Balıkesir’in Dursunbey İlçesinde meydana gelen okul servisi kazası saniye saniye araç içi kamerası tarafından görüntülendi.
Öğrenci servisindeki dehşet veren anlar kamerada!
25 Ekim 2014 / 00:20 Güncelleme: 25 Ekim 2014 / 07:59

Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde geçen hafta meydana gelen trafik kazasında öğrenci taşıyan servis minibüsü şarampole uçmuş, kaza sonucu 13'ü öğrenci ve şoför ile birlikte toplam 14 kişi yaralanmıştı.

Dursunbey Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün kararı ile tüm öğrenci servislerinin içine yerleştirilen araç içi kameralar bu kazayı an be an görüntüledi.

Görüntülerde kaza öncesi okuldan öğrencileri alan Refik Yaren isimli sürücünün ve ön koltukta oturan iki öğrencinin emniyet kemerlerini takmadığı görülürken, arka koltuklarda oturan diğer öğrencilerin ise kemerlerinin takılı olduğu belirlendi.

Kaza öncesi yolda bir ambulans ile karşılaşan öğrenciler dikkatle bu ambulansa bakarken daha sonra yola devam ettiler. Bir anda başlayan yağış sebebi ile kayganlaşan yolda bir anda aynaya baktığı ve dikkatinin dağıldığı görülen sürücü, aracın kontrolünü kaybedince panikle aracın direksiyonunu bırakıyor. Kaza sonrası yaşanan panik ve çığlıklar da kamera tarafından saniye saniye kaydediliyor.

İşte o anlar:

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler