YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Oğlum bak git' diyemedi, küreği yedi!
'Oğlum bak git' diyemedi, küreği yedi!
05 Temmuz 2013 09:51
Adana'da, Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde temizlik işçisi ile bir çocuk arasında 'Oğlum bak git' diye başlayan ve sonrasında kavgaya dönüşen olayın tersi yaşandı.

Uyuşturucu bağımlısı 31 yaşındaki Müjdat D., temizlik işçisini, kullandığı küreğin sapı ile darp edip cep telefonu ile parasını aldı.

Olay, merkez Yüreğir ilçesi Selahattin Eyyubi Mahallesi'nde yaşandı. Uyuşturucu kullanan Müjdat D., iddialara göre, Yüreğir Belediyesi'nde temizlik işçisi olarak çalışan 20 yaşındaki Hacı Ç.'nin yanına yaklaştı ve 'Kağıda sarılı sigaram vardı, sen mi süpürdün' diye sordu. Müjdat D., Hacı Ç.'nin cevabını beklemeden temizlik işçisinin çöpleri toplamak için kullandığı küreği kapıp ahşap kısmıyla kafasına vurdu.

Bir anda neye uğradığını şaşıran temizlik işçisinin yere düşmesinden faydalanan saldırgan, elindeki cep telefonu ile 5 lirasını alıp kaçtı. Temizlik işçisinin bağırarak yardım istemesi üzerine bu sırada oradan geçmekte olan polis ekipleri devreye girdi. Kaçan şüpheliyi kovalamaca sonucu ara sokaklarda yakaladı. Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesinde suçlamaları kabul eden Müjdat D., 'gasp' suçlamasıyla adli mercilere sevkedildi.

 

CİHAN

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler