YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oğlu için Cumhurbaşkanı ve Başbakan'a mektup yazdı
Oğlu için Cumhurbaşkanı ve Başbakan'a mektup yazdı
28 Ekim 2015 16:31
Karaman'da 27 yaşındaki Ramazan Bozkurt, IŞİD'e katılan 2 çocuğunun annesi eşi 26 yaşındaki Hülya Tuba Bozkurt'un yanında götürdüğü 2 yaşındaki oğlu Yiğit Alp'e kavuşmak için Cumhurbaşkanı ve Başbakan'a mektup gönderip yardım istedi.

Ramazan Bozkurt, 7 yıl önce Muğla Dalaman'da tanıştığı Hülya Tuba Bozkurt ile dünya evine girdi ve 2 oğlu olan çift 8 ay önce ayrı yaşamaya karar verdi. Büyük oğlu Mehmet Emin ile Karaman'da yaşayan Ramazan Bozkurt, geçen hafta eşi Hülya Tuba Bozkurt'un, 2 yaşındaki oğlu Yiğit Alp'i de yanına alıp IŞİD'a katıldığını ve eşinin Suriye'nin Rakka kentinde olduğunu belirtti. Bozkurt'un eşi ve oğlunu aradığı yönünde haberlerin yayınlanmasının ardından eşi Hülya Tuba Bozkurt, cep telefonundan mesaj göndererek, çocuğun durumu iyi olduğunu belirtti.

Hayatından endişe ettiği oğluna kavuşmak isteyen Ramazan Bozkurt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'na mektup gönderim, yardım istedi. Bozkurt, şunları söyledi:

'Sayın devlet büyüklerimizden ricam, çocuğumun bir an önce bulunmasıdır. Çocuğumun can güvenliğinden gerçekten endişeliyim. Bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımızdan, Başbakanımızdan yardım talep ediyorum. Bu mektubu Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza gönderiyorum.'

 

DHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler