YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O gencin cesedi bulundu
O gencin cesedi bulundu
27 Haziran 2010 20:13
Kaybolma anı kameralara yansıyan 19 yaşındaki gencin cesedi bulundu. Kamyonetle denize düşen gencin intihar edip etmediği de tartışılmıştı

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde bugün denizde balıkçılar tarafından bulunan cesedin, ilçede 4,5 ay önce kamyonetiyle denize düşüşü güvenlik kameralarına yansıyan gence ait olduğu belirlendi.

Bugün öğle saatlerinde Akçaabat ilçesine bağlı Akçakale beldesinde denize açılan balıkçılar, suyun üzerinde bir ceset olduğunu fark etmiş, olayın Sahil Güvenlik ekiplerine bildirilmesi üzerine denizden çıkarılan ve kimliği tespit edilemeyen ceset, Akçaabat Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırılmıştı.

Uzun süredir denizde olduğu tahmin edilen ve tanınamayan ceset üzerinde yapılan incelemede, Ercan Altuntaş'a (19) ait kimlik ve ehliyet bulunduğu ve cesedin Altuntaş'a ait olduğu belirtildi.


OLAY


12 Şubat 2010'da 61 KG 611 plakalı kamyonetiyle evinden ayrılan 19 yaşındaki Ercan Altuntaş bir daha geri dönmemiş, Altuntaş'tan haber alınamaması üzerine, yakınları gencin bulunması için polise başvurmuştu.

MOBESE ve güvenlik kameralarını incelemeye alan polis, ilçedeki iskeleye giren bir kamyonetin denize düştüğü anı kayıtlardan tespit etmişti. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler