YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O belediyeye terör soruşturması! Tam 45 DHKP-C'li...
Şişli Belediyesi’nde yürütülen soruşturma kapsamında, terör örgütüyle bağlantılı en az 45 kişinin belediyeye yerleştirildiği tespit edildi.
O belediyeye terör soruşturması! Tam 45 DHKP-C'li...
11 Aralık 2017 / 09:07 Güncelleme: 11 Aralık 2017 / 09:10

Ataşehir Belediye Başkanı CHP’li Battal İlgezdi’nin yolsuzluk soruşturması kapsamında görevden alınmasının ardından İçişleri Bakanlığı’nın Beşiktaş ve Şişli belediyelerini de mercek altına aldığı ortaya çıktı.

Özellikle Şişli Belediyesi’nde yolsuzluk iddialarının yanı sıra terör örgütü mensuplarının belediye kadrolarına yerleştirildiği iddiaları araştırılıyor. Emniyet’in bu konuda yaptığı incelemede en az 45 çalışanın yasadışı sol örgüt DHKP-C’yle bağlantılı olduğu tespit edildi. Bu kişiler arasında belediyede yönetici pozisyonunda olanların da bulunduğu belirtiliyor.

YÖNETİCİLER BİLE VAR 

Müfettişler tarafından rapor haline getirilen bulguların, önümüzdeki dönemde ‘gereğinin yapılması için’ İçişleri Bakanlığı’na sunulacağı öğrenildi. 

AKŞAM GÜNDEME GETİRMİŞTİ 

CHP’li belediyelerin, DHKP-C’nin sempatizanlarını işe aldığı ve örgüte parasal yardım sağladığı iddialarını daha önce AKŞAM gündeme getirmişti. AKŞAM İstanbul’daki CHP’li belediyelerin yaklaşık 250 DHKP-C sempatizanını çalıştırdığını ve örgütün bazı binalarının inşaatını üstlendiklerini gündeme taşımıştı.

SON SKANDAL AŞK VURGUNU 

CHP’li Belediye Başkanı Hayri İnönü’nü görev süresince belediyenin adı bir çok yolsuzluk skandalına karıştı. Belediye son olarak aşk ve yolsuzluk skandalıyla gündeme geldi. Kentyol A.Ş. Genel Müdürü Hasnun Bayram Şişli Belediyesi Basın Danışmanı Şermin Terzi’yle yaşadığı aşk sonrası Kentyol A.Ş.’ye yapılan 27 milyon lira bağışı hesabına aktardığı iddia edildi.

 // Atiker
Chp nin ellerinde kalan arpaklıkkaırına el atıldı manlarda hesap kimlerin çok olabilir. Tabiki chplilerin adamlar Man kamyonu ile götürüyorlar....
11 Aralık 2017 19:57
 // Lknbcg
Ya bunu yeni anladılar yada şüpheleniyorlarsa salak bunlar özellikle Muğla ve aydın belediyesi başta olmak üzere HDP li belediye Ler gibi çalışıyor ama hıyanet kiler günaydın utanmadan çıkmış mecliste ayırıp yanıyor bizim belediye Ler diyor baş yalancı yalancı daroglu kallesler haram zıkkım olsun aldığınız hava...
11 Aralık 2017 18:42
Buz rezidans yamyamları
 // mehmet
Kiliçdaroğlu yakında dhkc ye yardım suç sayılmasın,chp\'li belediyelerin yolsuzlukları araştırılmasın diye eyleme başlarsa şaşırmamalı. Haa bir de olan bitene kör,sağır, dilsiz CHP seçmenine de alkış,alkış,alkış....
11 Aralık 2017 Pazartesi 14:43
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler