YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O bebeğin ölümü, inceleme altında!
O bebeğin ölümü, inceleme altında!
22 Ekim 2013 12:53
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Şahin, annenin ihmali sonucu 2 aylık bebeğin yaşamını yitirdiği iddiasıyla ilgili inceleme başlattıklarını söyledi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, annenin ihmali sonucu 2 aylık bebeğin yaşamını yitirdiği iddiasıyla ilgili Meclis'te gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Şahin, "Kabul edilebilir bir olay değil. İyi bir bilimsel inceleme gerekiyor. Talimatı verdim, bakanlık olarak incelememizi yapacağız. Annenin psikolojisi açısından da bu incelememiz önemli. Sosyal hizmet uzmanlarımızı çalıştıracağız, daha sonra bilgi vereceğiz" dedi.

Bu arada Bakan Şahin'in, olayın araştırılması için Ankara'dan bir ekibin de Gölcük'e gitmesi talimatı verdiği öğrenildi.

 

AA

13:44
 // DÜNYANIN EN DEDEKTİF ADAMI
Bu laik ve çağdaş Türk kadını, müebbetliktir. Kasten ve planlayarak adam öldürmekten müebbet, suçun masum ve günahsız vedahi savunmasız bir bebeğe yapılmasından dolayı idam a mahkum edilmesi gerekmektedir. Çocuğun ölmesi için elinden geleni kocası ile birlikte yapmışlardır. Ne akılı ne sağlığı....
22 Ekim 2013 13:44
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler