YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nusaybin'de şehit sayısı 2'ye yükseldi
Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde sürdürülen operasyonlar sırasında PKK'lıların el yapımı patlayıcı ile düzenlediği saldırıda 1 asker ve 1 polis şehit oldu.
Nusaybin'de şehit sayısı 2'ye yükseldi
26 Mayıs 2016 / 13:29 Güncelleme: 26 Mayıs 2016 / 15:11

Nusaybin İlçesi'nde sokağa çıkma yasağı ve hendek kazan, barikat kuran, el yapımı patlayıcı tuzaklayan PKK'lılara yönelik düzenlenen operasyonlar bugün de sürdürüldü. Operasyonlar sırasında bugün Fırat Mahallesi'nin Çağçağ Caddesi üzerinde PKK'lıların el yapımı patlayıcı ile düzenlediği saldırıda 1 uzman çavuş şehit oldu.

YARALI POLİS KURTARILAMADI

Nusaybin'de PKK'lıların güvenlik güçlerine el yapımı patlayıcıyı infilak ettirerek düzenlediği saldırıda şehit sayısı 2'ye yükseldi. Saldırıda şehit olan uzman çavuşun yanı sıra ağır yaralanan ve Nusaybin Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan polis memuru da doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. 

Saldırıda 8 güvenlik görevlisinin de yaralandığı ve Nusaybin Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındığı belirtildi. Yaralıların durumlarını iyi olduğu ifade edildi. Bugün 1 asker ile 1 polisin şehit olduğu Nusaybin'de güvenlik güçleri PKK'lılar etkisiz hale getirmek için operasyonlarını sürdürüyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler