YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nusaybin'de mayın patlaması
Nusaybin'de mayın patlaması
01 Haziran 2011 09:57
Mardin'in Nusaybin ilçesinde doğalgaz arama çalışması yapan bir şirket aracı, mayına çarptı. Otomobilde maddi hasar meydana geldi. Bu arada özel güvenlik elemanı da başka bir mayına basması sonucu hayatını kaybetti.

Mardin'in Nusaybin ilçesinde mayın patlaması sonucu yaralanan özel güvenlik şirketi personeli Abdulselam Akıncı yaşamını yitirdi.

Edinilen bilgiye göre, Bagok Dağı Yusuf Tepe bölgesinde terör örgütü mensuplarınca döşenen mayına basarak yaralanan özel güvenlik personeli Abdulselam Akıncı, Nusaybin Devlet Hastanesine götürülürken, yolda öldü. 

Bagok Dağı Yusuf Tepe bölgesinde doğalgaz arama çalışması yürüten bir petrol şirketine ait araç yolda mayına çarpmış, olay yerine gelen şirkette görevli güvenlik elemanlarından Abdulselam Akıncı, başka bir mayına basınca yaralanmıştı.

OLAY

Mardin'in Nusaybin ilçesinde mayına çarpan doğalgaz arama şirketine ait araç için önlem alan özel güvenlik şirketi elemanı, ikinci mayına basarak yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Bagok Dağı Yusuf Tepe bölgesinde doğalgaz arama çalışması yürüten bir şirkete ait araç yolda, mayına çarptı. Araçta maddi hasar meydana geldi.

Olay yerine gelen şirkette görevli güvenlik elemanları çevrede güvenlik şeridi oluşturdu.

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler