YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nişanlı çift sokak ortasında bıçaklandı
Nişanlı çift sokak ortasında bıçaklandı
28 Ocak 2016 16:43
İzmir'de nişanlı bir çift sokakta bıçaklı saldırıya uğradı. Laf kavgasıyla başlayan olay, genç kızın nişanlısının dövülmesi ve ardından bıçaklanması ile ile sona erdi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, B.İ.’yi bıçakladığı ileri sürülen A.İ.’yi göza

İZMİR’in Konak İlçesi’nde, 17 yaşındaki B.İ. nişanlısıyla sokakta yürüdüğü sırada, iddiaya göre tartıştıkları A.İ. tarafından bıçaklandı. Nişanlısı da aynı kişi tarafından dövülen B.İ., hastanede tedaviye alındı.  Olay, Yenişehir Semti 1196 Sokak’ta dün gece meydana geldi. Evine giden B.İ. ile kendisini bırakmak için yanında bulunan nişanlısı, iddiaya göre yolda bir grupla tartıştı.

Tartışmanın büyümesi üyesine gruptakiler nişanlısını döverek, genç kızı da göğsünden bıçakladı.   Olayı görenler sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından B.İ. ambulansla Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan B.İ.’nin durumunun iyi olduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, B.İ.’yi bıçakladığı ileri sürülen A.İ.’yi gözaltına aldı. 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler