YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Niğde’de büyük ikramiye sevinci
Niğde’de büyük ikramiye sevinci
01 Ocak 2015 18:01
Niğde’de şanslı kişinin kim olduğu daha ortaya çıkmadan, teselli ikramiyesi kazananlar bayilere gitti. Türkiye'nin en talihsiz adamı ise yine Niğde'de ortaya çıktı.

 

Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi olan 50 milyon lira çeyrek bilete isabet etti. Şanslı numaraların ikisi Aydın'da biri Niğde'de diğeri de Ankara'da satıldı. 

Niğde’de şanslı kişinin kim olduğu daha ortaya çıkmadan, teselli ikramiyesi kazananlar bayilere gitti. Bayi camlarına asılan gazetelerden bilet numaralarını kontrol eden vatandaşlar, 12 buçuk milyonun Niğde’de kime çıktığını merak ediyor.

Niğde merkezde bulunan Ucuzzular Piyango bayisi vitrinine “50 Trilyon Bizde” yazısı astı ama bileti bayinin sattığı daha netlik kazanmadı.

Necati Ballı isimli emekli vatandaş 1 numara ile 12 buçuk milyonu kaçırdı. Ballı, “Teselliyi boşver de 1 numarayla 12 buçuk milyon gitti. Bu normal para, ama yinede şükür. Gece aklıma geldi 2 ile başlıyor dediler, sonu da 0 ile bitiyor dediler. Bende sabah baktım biletime teselli olarak 50 Bin TL ama ne kadar para verecekler bilmiyorum” dedi.

Dönerci Selim Erden ise, son 3 rakamla 12 buçuk milyonu kaçırdığını söyledi. Erden, “Piyangonun gece Niğde’ye çıktığını öğrendim, son 3 rakamı ile kaçırdım” diye konuştu. 

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler