YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Neden güldün"kavgası kanlı bitti
"Neden güldün"kavgası kanlı bitti
05 Ekim 2011 07:55
İstanbul Fatih'te iki grup arasında "sebebsiz yere gülme"gerekçesiyle çıkan kavgada silah, bıçak ve sopa kullanıldı. Olayda 2'si ağır 4 kişi yaralandı.

Fatih'te, iki grup arasında çıkan bıçaklı ve silahlı kavgada 2'si ağır 4 kişi yaralandı.

İddiaya göre, 15 gün önce arkadaşlarıyla yolda yürüyen Latif Kılıç, karşı karşıya geldiği bir grupla 'sebepsiz yere gülme gerekçesiyle' kavga etti. Aralarında husumet oluşan taraflar, dün saat 23.30 sıralarında Mevlanakapı Mahallesi Mimar Kasım Caddesi üzerinde yine karşı karşıya geldi. Çıkan kavgada bıçak, silah ve sopalar kullanıldı.

Olayda 3 el ateş edildi. Latif Kılıç'ın babasına ait olan otomobilin camları da paramparça oldu. Karşı tarafın silahından çıkan kurşunla Kahraman Kılıç yaralandı. Kılıç, Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Başından hafif yaralanan Mustafa Kılıç (23) ile bacağından yaralanan Latif Kılıç (19), İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Göğsünden bıçaklanarak ağır yaralanan Mustafa Hamarat ise Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde tedavi altına alındı.

Hızla olay yerine gelen polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Delil toplayan olay yeri inceleme ekipleri, yerde bulduğu bıçak ve boş mermi kovanlarını topladı. Polis bir kişiyi gözaltına aldı. Saldırganların kimliklerini tespit eden polis ekiplerinin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Cihan

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler