YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Namaz kılıp atladı
Namaz kılıp atladı
31 Aralık 2009 18:02
Üniversite öğrencisi 5. kattan atladı

Göztepe'de üniversite öğrencisi bir genç ziyaretine gittiği anneannesinin evinden aşağı atlayarak intihar etti. Gencin, kız arkadaşı ile telefonda tartıştığı, kısa süre sonra da kendini boşluğa bıraktığı iddia ediliyor.
 

Göre olay saat 16:00 sıralarında Göztepe Yeşilbahar Sokak 25 numaralı apartmanda meydana geldi.  Yıldız Teknik Üniversitesi 3.sınıf öğrencisi Bora Peker(20) yılbaşını ailece birlikte geçirmek için almak üzere geldiği evde bir süre anneannesi Tülin Perek'le sohbet etti. Anneannesiyle beraber namaz kılan Bora Peker, iddiaya göre daha sonra kız arkadaşı ile telefonda konuşmaya başladı.
 

Kendisini iyi hissetmediğini söyleyen anneannesi biraz dinlenmek için yatağında yattığı sırada Bora Peker pencereyi açarak kendini 5.kattan aşağı bıraktı. Anneannesi pencereden baktığında torununun yerde kanlar içinde yattığını gördü.
 Kısa sürede olay yerine gelen Peker'in yakınları cesedi görünce sinir krizi geçirdi. Gözyaşlarına boğulan Peker'in yakınları güçlükle sakinleştirildi.
 

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin kontrolü sonrası Bora Peker'in öldüğü tespit edildi. Anne ve babası ayrı yaşayan Bora Peker'in cesedi yapılan incelemenin ardından ambulansla hastane morguna kaldırıldı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler