YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muş'ta baba dehşeti: 4 ölü
Muş'ta baba dehşeti: 4 ölü
10 Temmuz 2014 18:35
Muş’ta cinnet getiren baba, 3 çocuğuyla cami imamı olan kayınpederini öldürdü.

Edinilen bilgilere göre, şiddetli geçimsizlik yaşadıkları için babasının evine giden eşini sürekli tehdit ederek barışmasını isteyen M.Ö., bugün kayınpederinin evine gitti.

Tartışma üzerine cinnet getiren M.Ö., kayınpeder Muhittin Karadağ ile çocukları Uneys, Muhammet Usama ve Muhammet Sadık Özer ile komşu çocuğu Zelal Gezik ağır yaralandılar. İlk önce mahallede bulunan sağlık ocağına kaldırılan yaralılar, daha sonra olay yerine çağrılan ambulanslarla Muş Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldılar. Yaralılardan Muhittin Karadağ ile torunları Uneys, Muhammet Usama ve Muhammet Sadık Özer hayatlarını kaybederken, Zelal Gezik ise ameliyata alındı.

Olayın yaşandığı mahallenin muhtarı Şahin Çiftçi, zanlı ile eşinin aralarında anlaşmazlık olduğunu belirterek, zanlının sürekli eşini tehdit ettiğini vurguladı. Çiftçi, “Mahallemizin hocası Muhittin hocanın damadı bugün buraya gelip, evin önünde silah ve bıçakla saldırmış. Ben olayı görmedim. Ancak hocanın öğrencilerinin anlattığına göre önce hocaya sonra da çocuklarına ateş etmiş. İnşallah bu olay daha fazla büyümez” ifadelerini kullandı.

Görgü tanığı bir kadın ise, 4 el silah sesi duyduğunu belirterek, silah sesi duymasının ardından kapıya çıktığını ve elinde silah ve bıçak olan birini görüp polis-polis diye bağırdığını kaydetti.

Zanlının emniyette olduğu öğrenilirken olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

 

İHA

Etiketler: , , ,
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler