YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muhtar adayından ilginç kampanya
Muhtar adayından ilginç kampanya
22 Mart 2014 10:50
30 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala, muhtar adayları kampanyaları ile dikkat çekiyor. İstanbul’da fotoğrafçı bir muhtar adayı ilçe halkına ücretsiz vesikalık çekiyor.

Yerel seçimlerin yaklaşması ile farklı projeler sunan adaylar ilginç kampanyalarla birbirleri ile yarışıyor. Fatih ilçesi Şehremini Mahallesi Muhtar adayı Yusuf Bahçivancı, 300 bin kişiye 10 gün boyunca ücretsiz vesikalık fotoğraf kampanyası düzenledi.

İlginç kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar, dükkana adeta akın etti. Sıraya giren vatandaşlar vesikalık çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

Vatandaşların desteğini beklediğini ifade eden Yusuf Bahçivancı, “Şehremini'de oturan yaklaşık 300 bin kişiye ücretsiz vesikalık vermek istedik. İnsanlara faydalı bir kampanya yaptık. Pasoya, pasaporta her şeye kullanılabilsin diye bir katkımız olsun istedik.

7’den 70’e burada oturan herkesi bekliyoruz. Türkiye’de ilk kez böyle bir şey olacak, 300 bin insana ücretsiz vesikalık kampanyası olmuş olacak. Yoğun bir talep oldu. 10 gün boyunca bu kampanyamız devam edecektir” dedi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler