YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muharrem İnce çok şaşırdı
Muharrem İnce çok şaşırdı
04 Mayıs 2011 23:15
Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Grup Başkanvekili İnce, köylülülerin sürprizi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Yalova'nın Altınova ilçesindeki köy kıraathanesinde, kendisi için düzenlenen sürpriz doğum günü partisi ile karşılaştı.

İnce, CHP Yalova 2. sıra milletvekili Alaattin Fitoz ile Tokmak köyüne gitti. 4 Mayıs 1964'te doğan ve bugün 47 yaşına giren Muharrem İnce'ye sürpriz yapmak isteyen köylüler, kıraathaneye pasta ve mumlar getirip ışıkları kapattıktan sonra İnce'nin gelişini beklemeye başladı.

Kıraathaneye girişinde alkışlarla karşılaşan İnce, sürpriz kutlama karşısında duygulandı. Köylülerle tek tek tokalaşan İnce, daha sonra doğum günü pastasındaki mumları söndürdü.

İnce, ''Bu benim hayatımın en ilginç doğum günü oldu. Gerçekten Tokmak köyü, Yalova'nın değil Türkiye'nin yüz akı bir köydür. Türkiye'nin hiçbir yerinde Tokmak'ta mutlu olduğum kadar mutlu olmadım. Bundan emin olun. Siyaseten söylemiyorum, bunu inanarak söylüyorum'' dedi.

İnce, bir gazetecinin ''Doğum günü dileğiniz var mı '' sorusuna ''İnşallah 12 Haziran'dan sonra sayın milletvekilimizle beraber ilk açılışı Tokmak köyünden yapacağız. Sayın Kılıçdaroğlu'nu başbakan yaptıktan ve yemin töreninden sonra Yalova'ya ilk dönüşümüzde, ilk durağımız Tokmak köyü olacak'' diye cevap verdi.

Kendisine hazırlanan sürprizden haberinin olmadığını kaydeden İnce, ''Köye gelince kahvehanenin ışıklarını sönük gördüm. Herhalde sigortaları filan attı dedim. Gerçekten çok mutlu oldum'' ifadesini kullandı.

İnce, daha sonra köy meydanında partililere hitap etti. AA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler