YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Motosikletli canavar, talihsiz eşeğe böyle işkence etti
Motosikletli canavar, talihsiz eşeğe böyle işkence etti
28 Mart 2016 08:34
Aydın Söke'de eşeğini motosiklete bağlayan ve ardından koşturan adam, görenleri hayrete düşürdü ve büyük tepki aldı. Trafikte birçok sürücünün ikazına rağmen kimliği belirsiz şahıs, talihsiz eşeğe eziyetini devam ettirdi.

AYDIN'ın Söke ilçesinde, motosikletine bağladığı eşeği çekerek götürmeye çalışırken görülen bir kişi, yoldan geçen araç sürücülerinin tepkisine neden oldu. 

Söke-Didim Karayolu'nda motosiklet sürücüsünün, peşinden gelmesi için boynuna ipla bağladığı eşeği koşturması, yoldan geçen bir bir yolcu tarafından görüntülendi.

Motosiklete yetişmek için koşarken zaman zaman asfaltta kayan eşeğin durumu çevredekilerin yüreğini sızlattı. Motosikletine bağladığı eşeğin koşarken zaman zaman asfaltta ayağının kayıp tökezlemesi trafikte zor anlar yaşanmasına yolaçtı.

Trafikte birçok sürücünün ikazına rağmen kimliği belirsiz motosiklet sürücüsünün eylemini sürdürmesi tepkilere neden oldu. Bir ara eşeğin gitmemekte inat etmesi üzerine inmek zorunda kalan motosiklet sürücüsü, kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını ise yanıtsız bıraktı. Bir süre motosikleti eşekle birlikte iterek götüren motosikletli daha sonra gözden kayboldu. 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler