YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Morg önünde büyük kavga
Morg önünde büyük kavga
06 Kasım 2010 16:49
Sinirleri gerilen cenaze sahipleri ile güvenlik görevlileri arasında kavga çıktı

Kayseri'de bir hastanenin morg bölümünün çıkış kapısında bekleyen cenaze sahipleriyle hastanenin güvenlik görevlileri arasında yumruklu kavga çıktı.
       

Cenaze sahipleriyle güvenlik görevlileri arasında cenazenin geç teslim edildiği iddiası ile yaşanan gerginlik kavgaya dönüştü.
       

Sabah saatlerinden itibaren morg önünde cenazelerini teslim almak için beklediklerini ifade eden Çalık ailesi üyeleri, tepkilerini dile getirmek üzere basın mensuplarını aradı. Hayatını kaybeden Fatma Çalık'ın yakınları hastane yetkililerinin kendileriyle ilgilenmediğini ve mağdur edildiklerini dile getirdi.                  
       

Otopsi yapılmasını bekleyen Çalık ailesi tepkilerini dile getirerek bir an önce cenazelerini alıp defnetmek istediklerini ifade etti. Bu arada bir başka cenaze yakını Nevşehir'den geldiğini ve aynı şekilde cenazelerini alamadıklarını iddia etti.
       

Vefat eden Fatma Çalık'ın yakınları bu açıklamaları yaparken bir güvenlik görevlisinin morg önüne gelmesiyle kavga başladı. Güvenlik görevlisi basın mensuplarının görüntü almasını engellemek isteyince cenaze sahipleri hastanenin özel güvenlik görevlileri arasında kavga çıktı.
       

Birbirlerine yumruk ve tekme ile giren cenaze sahipleri ile özel güvenlik mensuplarını çevrede bulunan vatandaşlar sakinleştirdi. Polisin olay yerine gelmesiyle kavga son buldu. Daha sonra ise cenazeler teslim edildi. CHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler