YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Molotoflu saldırgan bu sefer kaçamadı!
Diyarbakır'da polis ekiplerine molotof kokteylleri ile saldıran yüzü maskeli göstericilerden biri bu kez polis ekiplerinden kaçamadı.
Molotoflu saldırgan bu sefer kaçamadı!
18 Ağustos 2015 / 07:29 Güncelleme: 18 Ağustos 2015 / 09:20

Yakalanan yüzü kapalı ve elinde eldiven bulunan gösterici emniyet müdürlüğüne götürülürken polis çevrede yoğun güvenlik aldı.

Diyarbakır'ın Bağlar ilçesi Gürsel Caddesi Yanıkköşk semtinde her akşam yolu trafiğe kapatan ve burada ateş yakıp slogan atan yüzü maskeli ve ellerinde el yapımı patlayıcı bulunan göstericiler yolları trafiğe kapatarak bölgeye gelen polis ekiplerine el yapımı patlayıcı, molotof kokteylli ve taşlarla saldırdı.

Polisin müdahalesiyle göstericiler ara sokaklara kaçarken, bu sırada polise molotof kokteylleriyle saldıran grubun içerisinde bulunan yüzü maskeli bir kişi polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı

Polise yalvardı

Gözaltına alınan şahısın, polis ekipleri tarafından emniyet müdürlüğüne götürülürken zırhlı araca bindirildiği esnada yalvarması kameraya yansıdı.

Trafiğe kapanan yol TOMA'ların ateşi söndürmesi ve konteynerlerin yoldan çekilmesiyle tekrar açılırken, olaylar sonrası ekipler bölgede yaşanabilecek olumsuzluğa karşı yoğun güvenlik önlemi aldı.

Öte yandan Bağlar ilçesinde bulunan E-Tipi Kapalı Cezaevi'ne taşlarla saldıran ve yolları trafiğe kapatan gruba polis ekipleri biber gazı ve tazyikli suyla müdahalede bulundu. Müdahale sonrası göstericiler ara sokaklara kaçarken polis ekipleri cezaevi çevresinde yoğun güvenlik önlemi alarak kaçan saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

 

 // fatih
Bu it oğlu iti eğer serbest bıraktıysanız yazık size. bunlar böyle uzaktan dayı kesilir, yakalanınca da it gibi yalvarırlar. Ah bir halkın eline geçseniz ahhhh......
18 Ağustos 2015 Salı 15:22
Özledik biz
 // Mehmet Ünlü
Jitem'i özledik biz . Asit kuyularını , etnik temizliği özledik biz ....
18 Ağustos 2015 Salı 10:24
 // user
Yakalasa ne olacak coktan serbest bırakılmıstır teroriste sonderece merhametli bu kanunlar...
18 Ağustos 2015 10:21
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler