YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Molotof atanları pompalıyla vurdu
Molotof atanları pompalıyla vurdu
18 Ocak 2012 10:11
Diyarbakır'da kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bir otele molotof atıldı. Otel görevlisinin molotof atanlara pompalı türekle ateş açması snucu 2 kişi yaralandı.

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde bir otele molotofkokteyli atılması sonrası otel görevlisinin pompalı tüfekle ateş etmesiyle molotofkokteyli attığı öne sürülen 2 kişi yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, Ulucami karşısında bulunan Divan Oteline kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından molotofkokteyli atıldı. Molotofkokteyli atılması üzerine bir otel görevlisi pompalı tüfekle, molotofkokteyli atan kişilere ateş açtı.Olayda, K.E ve O.D. isimli yaşları küçük iki kişi bacaklarından ve vücutlarının çeşitli yerlerinden, saçma isabet etmesi sonucu yaralandı. Yaralılar Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki ilk müdahalenin ardından, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay yerine gelen polis ekiplerinin patlamamış el yapımı patlayıcı bulması üzerine, çağrılan bomba imha uzman ekipleri olay yerine gelerek patlayıcıyı aldı. Otele ait güvenlik kamerası kayıtlarına el koyan polisler olay ile ilgili soruşturma başlattılar.

AA

tebrik ederim
 // orhan aksan
helal olsun o otel görevlisine ellerine sağlık...
31 Ocak 2012 21:51
az bile yapmış...
 // mustafa sak
onları vuran otel görevlisinin ellerinden öpmek lazım,
eğer böyle terör estirenlere halk böyle tepki verse bu pislikler bu gibi şeyleri yapamazlar
bizde en az o nankörler kadar cesaretli olmalıyız!!!...
18 Ocak 2012 11:29
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler