YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Minibüs göle uçtu
Erzurum'un Uzundere İlçesinde virajı alamayan minibüs geceyarısı gölete uçtu.
Minibüs göle uçtu
05 Ekim 2011 / 22:39 Güncelleme: 06 Ekim 2011 / 07:16

İhbar sonrası bölgede geniş çaplı araştırma yapan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ve Sivil Savunma Arama Kurtarma Birliği ekipleri gölete düşen minibüse ulaşmaya çalışıyorlar.  

Edinilen bilgiye göre, dün gece yarısı 23.00 sıralarında Uzundere İlçesine 13 kilometre uzaklıktaki Pirinkayalar mevkiinde bir yolcu minibüsünün gölete uçtuğu ihbarı yapıldı. Olay sonrası bölgeye gelen İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri geniş çaplı araştırma başlattı. Olay mahallinde yapılan kontrollerde göl kenarında lastik izleri, tampon  ve göl kenarında araç lastiği bulundu. Görgü tanıkları minibüsün gölete düştükten sonra ışıklarını gördüklerini ve araçta kaç kişinin bulunduğu konusunda herhangi bir bilgilerinin olmadığını söylediler.  

Olay sonrası sabah saatlerinden itibaren bölgeye gelen Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birliği dalgıç ekibi gölette aramalara başladı.  

Olay mahallinde bulunan Mahmut Uçar, gölete düşen minibüsün sürücüsünün ağabeyi Ercan Uçar olabileceğini söyledi. Gölet başında tedirgin bir şekilde bekleyişini sürdüren Mahmut Uçar, abisinin 29 yaşında evli ve bir çocuk babası olduğunu Ağrı Doğubeyazıt Gürbulak köyü nüfusuna kayıtlı olduğunu belirtti. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler