YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Midesinden bu kadar para çıktı
Yapılan otopside Mehmet Şahin'in midesinden 260 adet çeşitli madeni para, 1 adet kurşun, taş parçaları ve sigara izmariti çıktı.
Midesinden bu kadar para çıktı
04 Aralık 2009 / 18:19 Güncelleme: 04 Aralık 2009 / 18:44

Tokat'ta hayatını kaybeden zihinsel engelli şahsın yapılan otopsisinde midesinden 260 adet madeni para, 1 adet kurşun çıktı. 
 

Reşadiye ilçesine bağlı İbrahimşeyh köyünde ikamet eden 46 yaşındaki Mehmet Şahin, 16 yaşlarında iken rahatsızlanarak akli dengesini kaybetti. Bir süredir ağabeyinin gözetiminde olan Mehmet Şahin, Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi altında iken aniden rahatsızlandı. Buradan Samsun Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülürken hayatını kaybeden Şahin'e otopsi yapıldı. Yapılan otopside Şahin'in midesinden 260 adet çeşitli madeni para, 1 adet kurşun, taş parçaları ve sigara izmariti çıktı. Şahin'in köydeki akrabaları ve köylüler ise olayın şaşkınlığını yaşıyor. Ahmet Şahin, kardeşinin daha önceden para yuttuğunu tahmin ettiklerini ifade ederek, "Para yuttuğunu bilemediler. Rahatsızlanınca anlaşıldı. Öncemi yuttu sonramı yuttu bilen yok" dedi.
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler