YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'den kan bağışı kampanyası
MHP'den kan bağışı kampanyası
29 Ağustos 2015 19:49
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı, "Kan Ver Can Ver" sloganlı kan bağışı kampanyası düzenledi.

İstiklal Caddesi Kızılay Kan Merkezi'nde yapılan kan bağışı kampanyasına; Kızılay Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, Kızılay Samsun Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım, MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Hüseyin Kürşad Geze, MHP Samsun ilçe başkanları ve partililer katıldı. Kan bağışı öncesi konuşan Kızılay Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin, "MHP Samsun İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı'nın göstermiş olduğu bu hassasiyete teşekkür ediyoruz. Bu davranışın diğer kurumlara da örnek olmasını ve kan bağışında bulunmalarını bekliyoruz. Bütün vatandaşlarımızın da kan bağışında bulunmalarını istiyoruz" dedi.

"TÜRK MİLLETİ BU TOPRAKLARI VATANLAŞTIRMAK İÇİN CAN VERMEYE KAN VERMEYE DEVAM EDİYOR"

26 Ağustos'un 1071 Malazgirt Zaferinin yıl dönümü olduğunu hatırlatan MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, "Yarın ise 30 Ağustos Zafer Bayramımız. Yüzlerce yıldır Türk milleti bu toprakları vatanlaştırmak için can vermeye kan vermeye devam ediyor. Daha bugün Bafra da bir şehidimiz vardı. İki gün önce yine bir şehidimizi toprağa verdik. Bizde bu günlerde ne yapabiliriz diye düşündüğümüzde kan bağış kampanyası düzenlemeye karar verdik. Biz de bu değirmene bir damla su taşımak adına bir kan bağışı kampanyası düzenledik. Bu kampanyaya destek verecek olan bütün vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum" diye konuştu.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler