YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Merve 3 gündür kayıp
Merve 3 gündür kayıp
24 Nisan 2013 10:14
Adana'da, sabah kardeşi ile birlikte okula giden, ancak son derse girmeyerek okuldan ayrılan 13 yaşındaki kız çocuğundan, 3 gündür haber alınamıyor.

22 Nisan’da kardeşi Sude ile birlikte servise binerek okula giden Merve Belkıs Çağlayan (13), son derse girmedi. Sude, servis ile birlikte tekrar eve dönerken, Merve’den bir daha haber alınamadı. Anne Birsen Çağlayan, bunun üzerine polis merkezine giderek kayıp başvurusunda bulundu. 3 gündür kızından haber alamayan anne Çağlayan, gözyaşları içinde Merve'nin döneceği günü bekliyor.

Anne Çağlayan, kızının sabah okula gittiğini ve bir daha eve dönmediğini belirterek, “Okuldan servise binmemiş. Kızımı alı mı koydular, kandırdılar mı bilmiyorum. Son derse girmemiş. Ne olur kızımı bulun. Yardım istiyorum, ne olur yardım edin. Kızımı 3 gündür bulamadım. 3 gündür ağlıyorum” diye gözyaşı döktü.

Okulun güvenliksiz olduğunu savunan acılı anne, “Kimse görmemiş. Kaybolduğu gün okulun koridorunda kardeşine el sallamış. Kardeşine de bir şey söylememiş” dedi.

Anne Çağlayan, kızına çağrıda bulunarak, “Kızım affettim seni, gel eve. Korkma kızmayacağım sana. Neredeysen çık gel Mervem. Feryadımı duy annem. Sen bensiz yapamazsın” şeklinde konuştu.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler