YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mersin'de polis servis aracına saldırı!
Mersin'de polis servis aracına yönelik bombalı saldırı düzenlendi, olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Bozdağ, saldırıda 17'si polis, 18 kişinin yaralandığını söyledi.
Mersin'de polis servis aracına saldırı!
17 Ekim 2017 / 17:28 Güncelleme: 17 Ekim 2017 / 20:06

Bugün saat 17.20 sıralarında merkez Yenişehir İlçesi'nde bulunan Okan Merzeci Bulvarı'nda, polis servis aracının geçişi sırasında patlama meydana geldi.

Büyük bir gürültüyle meydana gelen patlama sonrası panik yaşandı. Hain saldırıda yaralıların olduğu belirtilirken, olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

BEKİR BOZDAĞ: 17'Sİ POLİS, 18 KİŞİ YARALANDI

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Mersin'de polis aracına gerçekleştirilen bombalı saldırısına ilişkin TBMM Genel Kurulu'nda açıklama yaptı.

Bozdağ, “Olayda yaralılar olduğuna dair ifadeler var. Türkiye’nin terörle mücadelesi kararlı bir şekilde devam edecektir” dedi.

Bozdağ, Mersin'deki patlamada 17'si polis 18 kişinin yaralandığını, bulguların terör saldırısı olduğunu açıkladı.

Mersin Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz şunları söyledi:

"Ankara'dayım şu anda. İtfaiye daire başkanımız bizi aradı. Patlama yüksek bir polis servis aracına yapılan bir patlama. Biz de takip ediyoruz. Valilik binasına yakın bir bölge. "

l7dvt_1508251120_5368-(1).jpg

R. Duman
 // Yaşar
doğru tespit. evet hepimiz devletimizin yanında yer almalıyız. Ayrıca şunuda belirtmeliyim ki Türk devletleri hep içten yıkılmıştır. bu nedenle iç hainlere çok dikkat etmeliyiz ve kesinlikle taviz vermemeliyiz. DEVLETİMİZİN YANINDA YER ALALIM. NOKTA....
18 Ekim 2017 00:31
 // Ömer
Yaralı tüm Kardeşlerimize ALLAH'tan Acil şifalar......
17 Ekim 2017 22:38
Yarlı polis kardeşlerime
 // Rasim DUMAN
Cenâb-ı ALLAH (C.C.)'dan âcil şifâlar diliyorum. Şu hâdise bir defâ daha isbât ediyor ki, aziz Milletimize ve mübârek vatanımıza karşı, içerden ve dışardan, büyük bir taarruz var. Şu hâlde, millî şuur sâhibi, vatan ve milletperver her vatandaşımizin - bakın, parti ismi zikretmiyorum - Devletimizin ve Hükümetimizin ve tâbiî ki, "Başkomutanımız" olan Kahraman Cumhurbaşkanımız'ın arkasında yerini alması lâzım ve elzemdir. Tamam, geçim sıkıntımız var, birtakım "üzüldüğümüz" şeyler de oluyor, amma, elhâmdülillâh " aç " değiliz. Şimdi âcilin âcili, Devletimize sâhip çıkmaktır. Makarna-kömür tartışmalarını sonra yapalım....
17 Ekim 2017 Salı 20:52
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler