YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mersin'de arı sokan eski klüp başkanı öldü
Mersin'de arı sokan eski klüp başkanı öldü
10 Ağustos 2015 16:09
MERSİN’in merkez Mezitli İlçesi'ne bağlı Cemilli Köy’ündeki evinde tadilat yaparken arı sokan 65 yaşındaki Mustafa Kesen yaşamını yitirdi.

Evinde tadilat yaparken arı sokan Kesen, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılmak istendi. Ambulansa alınan Kesen, hastaneye ulaşmadan hayatını kaybetti.

Kesen'in Muğdat Cami'inde öğle kılınan cenaze  namazına MHP Mersin Milletvekili Ali Öz ve spor camiası mensupları  katıldı. MHP Mersin Milletvekili Dr. Ali Öz’ün kardeşi Fatih Öz’ün kayınbabası olan ve Gülnarspor ile kurucusu olduğu Halspor’da uzun yıllar başkanlık yapan Mustafa Kesen, sevenlerinin katıldığı törende son yolculuğuna uğurlanarak köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Vücut alerjisine dikkat!

Ari sokması bazi kisilerde ölüme yol açabilen 'anaflaktik şok' yani vücudun tamamını ilgilendiren alerjiye neden olabiliyor. Arı soktuğunda şokun öncü habercisi olan sıkıntı hissi, huzursuzluk, sıcak basması, çarpıntı ve kasıntı gibi belirtiler görüldüğünde hemen bir sağlık kurumuna başvurulması gerekiyor.

 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler