YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mermi başını böyle sıyırdı
Nevşehir’de meydana gelen silahlı bir saldırı güvenlik kamerasına yansıdı. Tartıştığı işyeri sahibinin başına cebinden çıkarttığı tabancası ile ateş eden saldırganın silahından çıkan kursun, karşısındaki gencin saçlarını sıyırarak duvara girdi.
Mermi başını böyle sıyırdı
01 Mart 2013 / 15:50 Güncelleme: 01 Mart 2013 / 15:59

 

Olay geçtiğimiz günlerde Nevşehir’de meydana geldi. Güvenlik kameralarına da yansıyan olayda biri silahlı 4 kişi bir işyerine gelerek iş yeri sahibi B.Ö (25) ile konuşmaya başlıyor. Daha sonra işyeri sahibi ile tartışan gençlerden S.S (30)  adlı şahıs montunun cebinden çıkarttığı silahının sürgüsünü çekerek bir anda karşısında oturan işyeri sahibine ateş ediyor. Bu sırada iş yeri sahibinin yanında oturan diğer bir şahıs ise silahı ateşleyen kişinin kolundan tutarak engellemeye çalışıyor. Ateş alan silahtan çıkan kurşun ise işyeri sahibinin saçını sıyırarak arkasındaki duvara isabet alıyor.
  
Olayda herhangi bir ölen ya da yaralanan olmazken silahı ateşleyen şahıs ile birlikte yanındaki üç kişi polis tarafından kısa sürede yakalandı. Yakalanan şahıslardan 3’ü daha sonra serbest kalırken silahı ateşleyen kişi ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
Yaşadığı olayı anlatan işyeri sahibi B.Ö ise: “Karşımdaki kişi silahını ateşlediği sırada ben bir anda başımı eğdim. Kurşun saçlarımı sıyırarak duvara girdi. Eğer eğilmeseydim kurşun kafama girmişti. O anda bir şoka girdim ve ne yapacağımı şaşırdım. Ben devletime, yasalara, kanunlara güveniyorum. Devletimiz bunun peşini bırakmayacaktır. Buna inanıyoruz” diye konuştu.
 

İşte o anlar:

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler