YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Merkez Bankasını soymak istediler
Merkez Bankasını soymak istediler
14 Ağustos 2014 15:35
KKTC Merkez Bankası’nda bu sabah soygun girişiminde bulunuldu. İki görevli darp edilmesine karşın soygun başarısız oldu. Kaçan soyguncular aranıyor.

Merkez Bankası’ndan Ziraat Bankası’na gönderilmek üzere araca yüklenmeye çalışılan para, iki kişi tarafından çalınmak istendi. Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre, bugün saat 09.30 sıralarında meydana gelen olayda, 2 görevli soyguncular tarafından darp edildi. Soygun girişimi başarısız olurken, ilk belirlemelere göre 2 kişi olduğu düşünülen soyguncular aranıyor.

KKTC de geçtiğimiz günlerde de Kooperatif Merkez Bankasının aracının önü kesilerek soyulmuştu. Olayda çalınan 3 milyon TL’nin 700 bin TL’si bulunabilmişti.

 

17:12
 // KUZEY KUMAR TÜRK CUMHURİYETİ
Kumarcılardan şüpheleniyorum. Bu kumar ve fuhuş adasından başka ne beklenirki. Adamlar çalışmadan, üretmeden para kazanıp zevku sefa sürüyor. Hem de bizim vergilerimizle. Erkeksen vergi verme; burnundan fitil fitil getirip, misliyle alırlar. Yeterki yavrucaklar mutlu olsun. Yeter be! Kanımızı emdiniz. Adam gibi çalışıp üretemiyormusunuz, rum dönmeleri....
14 Ağustos 2014 17:12
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler