YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meclis'in önünde şüpheli paket
Meclis'in önünde şüpheli paket
07 Haziran 2010 22:33
Büyük bir gürültüyle patlayan şüpheli paketten bakın ne çıktı?

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) Güvenlik Caddesi kısmında bulunan duvarının kenarına bırakılan şüpheli bavul, bomba imha uzmanı ekipleri tarafından fünye ile patlatılarak etkisiz hale getirildi. Büyük bir gürültüyle patlayan şüpheli bavulun içerisi boş çıktı. 
 

TBMM'nın Güvenlik Caddesi kısmında bulunan duvarının kenarında  şüpheli bir bavul olduğunu gören çevredeki vatandaşlar durumu emniyet ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen emniyet ekipleri yaptıkları incelemenin ardından Güvenlik Caddesi'ni tamamen trafiğe kapatarak olay yerine bomba imha uzmanı ekiplerini çağırdı. İhbar üzerine olay yerine gelen bomba imha uzmanı ekipleri, bavul üzerinde ve çevrede yaptığı incelemenin ardından, fünye ile bavulu patlatarak etkisiz hale getirdi. Çevredeki meraklı vatandaşların meraklı gözleri arasında büyük bir gürültüyle patlatılan bavul, yapılan incelemenin ardından içerisinin boş olduğu anlaşıldı. Patlatılarak etkisiz hale getirilen bavul incelenmek üzere karakola götürülürken, trafiğe kapatılan yol tekrar araç ve yaya trafiğine açıldı. 
 

Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ederken, emniyet ekipleri bavulun kimin bıraktığını tespit etmek için çalışmalara başladı. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler