YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Markete molotof atıldı
Markete molotof atıldı
16 Ocak 2010 23:58
Kars'ta bir markete molotof kokteyli atıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, 1 şüpheli gözaltına alındı.

Saat 21.00 sıralarında bir markete molotof kokteyli atıldı. Dört kişi oldukları tahmin edilen şüphelilerden biri yakalandı. Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek de olay yerinde incelemede bulundu.
 

Yaşları 14-17 arasında değişen 4 şüpheli, Faikbey Caddesi Çamlıca Taksi Durağı mevkisindeki bir markete molotof kokteyl attı. Şüpheliler, işyerinin bulunduğu apartmanın penceresinden fark edildiklerini anlayınca uzaklaşıp kaçtılar.
 

Emniyet güçleri olay yerinde geniş güvenlik önlemi alırken çok sayıda ekip olayın faillerinin peşine düştü. Ara sokaklar ve caddeler tutuldu. Eski sanayi bölgesinde yapılan kontrollerde olayın şüphelisi bir genç yakalandı. Diğer şüphelilerin yakalanması için çalışmalar sürdürülüyor.
 

Markette çalışanlar ise dumandan etkilenmemek için kendilerini dışarı attı. Yapılan incelemede molotofların, işyerinin depoya yakın kısmına ve camlardan içeriye atıldığı görüldü.
 

Olay yerinde incelemede bulunan Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, olayın şüphelilerindin birinin yakalandığını diğerlerinin yakalanması için de çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi.
 

Olay Yeri İnceleme ekipleri marketin içinde ve çevresinde araştırma yaptı.Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler