YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Market sahibi iş yerinde öldürüldü
Market sahibi iş yerinde öldürüldü
30 Ocak 2010 23:47
Zanlı polis tarafından yakalandı

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde bir market işletmecisi, iş yerinde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. 
 

Olay, Yeni Mahalle'de Çevre Yolu'ndaki markete meydana geldi.   Market sahibi Ali Rıza Eser (56) işportacılık yapan Kemal Şeren, tarafından bıçaklanarak öldürüldü. İşportacılık yapan Kemal Şeran (52), market işletmecisi Ali Rıza Eser'den (56) 14 bin 500 lira karşılığında bir arsa aldı. Aradan geçen zaman içersinde arsada kooperatif hissesi olduğunu öğrenen Kemal Şeran, bu alışverişten vazgeçerek Ali Rıza Eser'den parasını istedi. Market işletmecisi nakit parası olmadığını söyleyerek Kemal Şeran' a 14 bin 500 liralık bir senet imzalayarak verdi. 
 

Alacağını bir türlü tahsil edemeyen işportacı bugün öğlen saatlerinde Ali Rıza Eser'in sahibi olduğu markete giderek parasını istedi. Ali Rıza Eser'in,"Para falan yok git işine" deyince bir anda gözü kararan Kemal Şeren, yanında getirdiği bıçakla marketçi Ali Rıza Eser'i üç bıçak darbesi ile öldürdü. 
 

Olay yerinden kaçan işportacı daha sonra evinde ağlarken polisler tarafından gözaltına alındı. Ali Rıza Eser'in akrabalarının bir saldırı yapabileceğini düşünen polis zanlıya güvenlik için polis montu ve şapkası giydirerek korumaya çalıştı. İHA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler