YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mardin'e Erdoğan ve Jolie sürprizi
Mardin'e Erdoğan ve Jolie sürprizi
18 Haziran 2015 23:39
Cumhurbaşkanı tarafından Suriyelilere verilecek iftar yemeğine sürpriz bir de konuk katılacak. ünlü yıldız Angelina Jolie akşamda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Suriyelilere verilen iftara katılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mardin Midyat'taki mülteci kampını ziyaret etmeye hazırlanıyor.. Erdoğan'ın ziyaretinde bir de sürpriz yaşanacak.. Dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie de kampı ziyaret eden isimler arasında yer alacak..

Ezidilerin de bulunduğu 5 bin kişinin kaldığı Midyat'taki kampa Birleşmiş Milletler iyi niyet elçisi olan Angeline Jolie, BM Mülteciler Yüksek Komiseri Antonio Gutierrez ile birlikte gidecek.

Ziyaret sonrası Jolie kamptan ayrılırken, kampın kapıları bu kez Cumhurbaşkanı Erdoğan için açılacak.. Suriyeliler ile bir araya gelecek olan Erdoğan iftarı da Suriyeliler ile birlikte yapacak.

Mardin'de farklı programlara katılacak olan Jolie de iftar saatine yakın yeniden mülteci kampına dönecek.. Önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşecek.. Ardından iftara katılacak.

Jolie'nin temasları sırasında mültecilere yapılanlar konusunda Türkiye'nin dünyaya örnek politikalarından övgüyle bahsetmesi bekleniyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler