YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mardin'de FETÖ operasyonu: 5 tutuklama
Mardin'de FETÖ operasyonu: 5 tutuklama
05 Ağustos 2016 19:23
Mardin'de soruşturma kapsamında gözaltına alınan 16 kişiden 5'i tutuklandı

Mardin'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturmada gözaltına alınan 16 kişiden 5'i tutuklandı. 

Alınan bilgiye göre, Mardin Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ'nün darbe girişimine yönelik başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına 16 öğretmen ve polis emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. 

Savcılıktaki ifadelerinin ardından mahkemeye sevk edilen 16 şüpheliden 5'i tutuklandı, 5'i adli kontrol olmak üzere salıverildi, 6 kişi de serbest bırakıldı.

 

AA

 // Ilısu arkeolojik projeler
Bakanlık, taşeron işçi, memur ve uzman alımındaki alavere dalaverelerle ilgili idari soruşturmalarda ve mahkeme davalarında da FETÖ ve PKK örgüt üyesi olan hakim ve savcılar çıkarsa kimse artık şaşırmaz. Çok büyük bir olasılıkla devlet bu alandaki bütün soruşturma ve davaları tek tek incelemeye başlamış ve gözaltındakiler çoktan şakımaya başlamıştır....
06 Ağustos 2016 07:23
 // ILISU PROJESİ FETÖ PKK AJANLAR YOLSUZLUK
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda patlak verecekleri düşünmek bile istemiyorum. Bu şahane FETÖ temizlik sürecinde kimbilir Ilısu arkeoloji projeleriyle ilgili kaç skandal haber ortalığa saçılacak? Arkeolojik projelerdeki, Kültür ve Turizm Bakanlığı, kurullar ve müzelerle ilgili yolsuzluk, hırsızlık, eser kaçakçılığı, alım satımdaki hileler, tur biletleri, taciz, hakaret, yaralama, tehdit ve mobing, İŞKUR, DÖSİM, Bakanlık, taşeron işçi, memur ve uzman alımındaki alavere dalaverelerle ilgili idari...
06 Ağustos 2016 00:30
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler