YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mardin Valiliği'nden flaş açıklama
Mardin Valiliği'nden flaş açıklama
10 Ağustos 2015 09:57
Mardin Valiliğinden, Midyat'ta terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen, bir polisin şehit olduğu, bir polisin ağır yaralandığı saldırının faillerinden S.K'nın yaralı olarak yakalandığını bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, ilçede önceki gün 21.30 sıralarında şüpheli bir aracı durdurmak isteyen devriye görevi yapan polis ekiplerine araçtan bölücü terör örgütü mensuplarınca uzun namlulu silahlarla ateş açıldığı, saldırıda polis memuru Abdullah Ümit Sercan'ın şehit olduğu, Cumhur Özsoy'un ise yaralandığı hatırlatıldı.

Bu menfur saldırıyı gerçekleştiren terör örgütü mensuplarının yakalanması için çalışmaların büyük bir dikkat ve titizlikle sürdürüldüğü ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Bölücü terör örgütü mensuplarının yakalanması için jandarma birliklerimizin ve geçici köy korucularımızın yaptığı çalışma sonucu Midyat'ta terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen, bir polisin şehit olduğu, bir polisin ağır yaralandığı saldırının faillerinden S.K yaralı olarak yakalandı. Olaya karıştığı tespit edilen diğer faillerin de en kısa zamanda yakalanması için çalışmalar titizlikle ve kararlılıkla sürdürülmektedir."

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler