YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Manisa'da 'Paralel' operasyon: İstihbarat Şube Müdürü gözaltında
Manisa'da 'Paralel' operasyon: İstihbarat Şube Müdürü gözaltında
27 Ekim 2015 19:10
Manisa merkezli 5 ilde düzenlenen eş zamanlı 'Paralel Devlet' operasyonunda 5 emniyet personeli gözaltına alındığı bildirildi.

Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde emniyetteki usulsüz dinlemelerle ilişkin, Manisa, Afyonkarahisar, Kastamonu, Konya ve Ankara'da sabah saatlerinde bazı adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Operasyonda daha önce Manisa'da görev yapmış, aralarında eski İstihbarat Şube Müdürü M.D'nin de bulunduğu 5 emniyet personeli gözaltına alındı.

Şüphelilerin, "Paralel Devlet Yapılanması" içerisinde faaliyet göstererek "usulsüz dinleme, görevi kötüye kullanma, evrakta sahtecilik, iftira, özel hayatın gizliliğinin ihlali, kişisel verileri usulsüz ele geçirme ve depolama" iddiasıyla gözaltına alındıkları öğrenildi.

 

AA

Her nevi zülmü irtikap eden parallel yapıya fırsat verilmemesi lazım
 // Abdullah
CB nı ve hükümet paralelin tabanında Hasbi ve samimi insanlar rencide olmasın diye temkinli olmalarını fırsat bilip her zülmü irtikap etti...
27 Ekim 2015 23:38
Paralelelin algılarına ak partinin çok keskin önlem alması lazım
 // Abdullah
Şu anda hdp MHP ve CHP den ziyade bu millete zarar veren parallel yapıyla mücadele hem devlet nezdinde hemde Ak prti olarak gündeme alms lzm...
27 Ekim 2015 23:32
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler