YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Maganda kurşunu bu kez polisten
Maganda kurşunu bu kez polisten
19 Ekim 2009 19:14
Yakının düğününe giden polisin tabancasının kazayla ateş alması sonucu 1 çocuk öldü, 1 çocuk yaralandı.

Kütahya'da bir yakının düğününe giden polis memurunun tabancasının ateş alması sonucu 1 çocuğun öldüğü, 1 çocuğun da yaralandığı ileri sürüldü.  

İddiaya göre olay, Çavdarhisar ilçesi Barağı köyünde meydana geldi.  Edinilen bilgiye göre, Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru E.A., ailesiyle birlikte yakınları Özgür Yıldırım'ın köy meydanında yapılan düğününe gitti. Düğünde polis memuru E.A.'nın belinden çıkarıp eline aldığı tabancanın kazayla patladığı öne sürüldü. Tabancadan çıkan kurşun E.A.'nın oğlu Tunahan A.'nın kolunu sıyırıp 13 yaşındaki Özge Keyikci'nin göğsüne saplandı. Çavdarhisar 100'üncü Yıl İlköğretim Okulu 8-C sınıfı öğrencisi Özge Keyikci olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan Tunahan A. ise Kütahya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.


Ölen Özge Keyikci'nin, annesi Sıdıka ve babası Selim Keyikci ile birlikte oturdukları Demirokul köyünden düğün için Barağı köyüne geldikleri öğrenildi.

Özge'nin babası Selim Keyikci, " Devletin memuruda böyle yaparsa biz kime güvenelim?.Bu magandalıktan başka bir şey değil" dedi. 

Olayla ilgili soruşturma başlatan jandarma ekipleri, polis memuru E.A.'yı gözaltına aldı. E.A., jandarmadaki ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemeçe tutuklandı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler