YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kütahya'da korkutan yangın
Kütahya'da korkutan yangın
16 Kasım 2013 23:38
Kütahya'da 2 katlı ahşap evde çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına sebep oldu.

Edinilen bilgiye göre, Balıklı Mahallesi Saat Kulesi Sokak'ta meydana gelen olayda, Ş.Ü.'nün kiracı olarak kaldığı evin alt katından dumanlar yükselmeye başlayınca mahalle sakinleri durumu itfaiyeye bildirdi.

Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, yangına müdahale ekerken, yangın evin ikinci katına sıçradı.6 itfaiye arıcıyla müdahale edilen yangın 30 dakikalık çalışma sonucu söndürülürken, evde kiracı olarak bulunan Ş.Ü.nün yangın sırasında polis merkezinde olduğunu belirtildi.

Yangın sonucu ev ve evin alt katında bulunan kömürlük kullanılamaz hale geldi. Evinin yandığını telefonla polis ekiplerinden öğrenen Ş.Ü., aralarında husumet oluşan 3 kişi tarafından park halindeki otomobilinin camlarının kırıldığı iddiasıyla polis merkezinde olduğunu ifade etti.

Daha sonra evine gelen Ş.Ü., polise, evinin de şüphelendiği 3 kişi arasından yakılmış olabileceğini dile getirerek, bu kişilerden şikayetçi olduğunu belirtti. Ş.Ü., isimlerini bildiği kişilerden polis merkezine giderek şikayetçi olurken, polis ve itfaiye ekipleri iddialar üzerine geniş çaplı çalışma başlattı.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler