YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Küçük Yasin'in bulunma umutları şimdilik boşa çıktı
Küçük Yasin'in bulunma umutları şimdilik boşa çıktı
13 Nisan 2016 14:25
Konya'da 10 gündür haber alınamayan 6 yaşındaki çocuğu gördüklerine dair yapılan ihbarlar polisi harekete geçirdi. Gün boyunca ihbar edilen bölgede araştırma yapan polisler küçük çocuğun izine rastlamadı.

Belkuyu Mahallesi'nde kaybolan Şahin'in bulunması için İlçe Jandarma Komutanlığı ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ekipleri arama çalışmalarını sürdürürken, polise küçük çocuğun merkez Karatay ilçesi Sedirler Caddesi'nde görüldüğü ihbarı yapıldı.

Kısa sürede olay yerine çok sayıda polis ekibi, sevk edildi.

İhbarı yapan iki Suriyeli, polise, kayıp fotoğrafları bölgeye asılan Yasin'e benzettikleri bir çocuğu, iki kadınla birlikte gördüklerini söyledi.

Çevrede araştırma yapan ekipler, bazı evlerin kapılarını çalıp küçük çocuğu sordu. Müstakil evlerin bahçelerinde Şahin'i arayan polis, çocuğa dair herhangi bir ize rastlamadı.

Akören ilçesinde son olarak 4 Nisan Pazartesi günü evinin önünde oynarken görülen 6 yaşındaki Yasin Şahin'den haber alamayan ailesi, jandarma ekiplerine kayıp başvurusunda bulunmuş, bunun üzerine küçük çocuğun bulunması için aynı gün bölgede arama çalışmaları başlatılmıştı.

 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler