YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Küçük çocuk aracın bagajından yola böyle düştü!
Hatay'da 2015'yılında meydana gelen birbirinden ilginç trafik kazaları, MOBESE kameralarına yansıdı.
Küçük çocuk aracın bagajından yola böyle düştü!
19 Aralık 2015 / 16:16 Güncelleme: 19 Aralık 2015 / 16:23

Hatay'da, Mobese kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen kazaların çoğunluğu dikkatsizlik ve aşırı hız sonucu yaşanıyor.

En ilginç görüntüsü ise Dörtyol ilçesinde yaşanan kazada bagaj kapısı açık olan ticari araçtan bir çocuğun yola düşmesi, sürücünün ise metrelerce gittikten sonra olayı fark etmesi dikkat çekti.

Görüntülerde, Arsuz ilçesindeki Gökmeydanı'nda seyreden bir araç, kontrolsüz bir şekilde girmeye çalıştığı karşı şeritte bir başka araçla çarpışıyor.

Bir başka görüntüde ise yağışlı havada aşırı hız yapan otomobilin sürücüsünün kontrolünü kaybetmesi sonucu aracın kaydığı ve bariyerlere çarparak durabilmesi an be an kaydediliyor. Bu sırada kaldırımda yürüyen bir vatandaşın, sürüklenen otomobili görmesiyle panikleyip kaçmaya çalışması da görüntülere yansıyor.

Erzin ilçesinde ise aynı kavşakta farklı zamanlarda 3 benzer kaza meydana geliyor. Dikkatsizlik nedeniyle meydana gelen kazalarda, otomobiller, dönüş sırasında diğer yoldan gelen motosikletlere çarpıyor. Çarpışmanın etkisiyle yola savrulan motosiklet sürücülerinin geçirdiği şok ekranlara yansıyor.

İskenderun ilçesinde de aşırı hız ve kırmızı ışık ihlallerinin neden olduğu kazalar MOBESE kameraları tarafından görüntüleniyor.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler