YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Köy bakkalında akraba dehşeti
Köy bakkalında akraba dehşeti
26 Mayıs 2010 22:20
Kalbinden isabet alan Ahmet Küçük, olay yerinde hayatını kaybetti

Konya'nın Altınekin İlçesi'ne bağlı Sarnıç Köyü bakkalında, akrabalar arasında başlayan tartışmada 1 kişi tüfekle ateş açması sonucu 1 kişi ölürken, 2'si ağır 4 kişi de yaralandı. 
 

Olay, Altınekin İlçesi Sarnıç Köyü merkezinde bulunan Ahmet Küçük'e ait bakkalda meydana geldi. İddiaya göre, 58 yaşındaki Ahmet Küçük ile, kardeşinin oğlu Hüseyin K. (30) arasında bakkalda tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın ardından eve giden Hüseyin K. elinde tüfekle bakkala geri döndü. Hüseyin K. hiç bir şey söylemeden  ilk önce Ahmet Küçük'ü , ardından da bakkalın içinde bulunan akrabaları Muammer, Saadettin, Mevlüt ve Murat Küçük'e de ateş açarak yaraladı.. Kalbinden isabet alan Ahmet Küçük, olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralılardan Saadettin, Akşehir Devlet Hastanesi'ne, diğer yaralılar Muammer,  Mevlüt ve Murat Konya Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralılardan ameliyata girmesi gereken ve ciğerlerinde saçma bulunduğu öğrenilen Murat Küçük  Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Hastaneye gelen, yaralıların yakınları göz yaşı döktü.  
 

yandan şüpheli Hüseyin K.'nin jandarma ekipleri tarafından göz altına alınırken, tartışmanın henüz neden kaynaklandığı belirlenemedi. İHA

Allah rahmet eylesin
 // akif
komşumuzdu. iyi adamdı ahmet abi. Allah rahmet eylesin...
27 Mayıs 2010 22:49
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler