YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
KOSGEB'de dev FETÖ operasyonu
Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin FETÖ soruşturması kapsamında Ankara merkezli 13 ilde gerçekleştirdiği operasyonda, aralarında KOSGEB il müdürlerinin de bulunduğu 35 kişi gözaltına alındı.
KOSGEB'de dev FETÖ operasyonu
20 Eylül 2016 / 09:52 Güncelleme: 20 Eylül 2016 / 10:34

Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin FETÖ soruşturması kapsamında Ankara merkezli 13 ilde gerçekleştirdiği operasyonda, aralarında Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) il müdürlerinin de olduğu 35 kişi gözaltına alındı.

AA muhabirinin emniyet yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında KOSGEB merkezi ile il müdürlüklerine yönelik operasyon düzenledi. Söz konusu yerler ile şüphelilerin evlerinde gözaltı ve arama yapıldığı belirtildi.

Aralarında İstanbul, Erzurum, Sakarya, Düzce'nin de bulunduğu Ankara merkezli 13 ilde gerçekleştirilen operasyonda, hakkında gözaltı kararı bulunan 42 kişiden 35'i gözaltına alınırken, bir kişinin de daha önceden yürütülen soruşturma kapsamında tutuklu bulunduğu öğrenildi. Şüpheliler arasında bazı illerin KOSGEB il müdürlerinin de bulunduğu kaydedildi.

Gözaltına alınan şüpheliler Emniyet Müdürlüğüne getirilirken, diğer illerde gözaltına alınan kişilerin de bulundukları yerlerdeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Ankara'ya gönderileceği belirtildi.

aylardır kaç kez yazdık KOSKEP DİYE..
 // atiker
para nerde fitö orda organize sanayiler en çok hangi ilde bu pislikler orda para para para bunların kıblesi para bunlar kimlere kredi verdi tüm geriye dönük işlemler adam akıllı incelenmeli bir çok yolsuzluk ve usulsüzlükler ortaya çıkar yandaşlarda birde devlet bankaları ayağı var oralardaki müdür memurlar araştırılıyormu özellikle halk bank büyük kooparatifler inşaat sektörü paranın bol olduğu yeri fetö sever.. tarım kredi kooparatifleri iyi araştırılmalı.....
20 Eylül 2016 Salı 14:23
Hukuk dahilinde acımayın bu alçak hainlere
 // Ömer
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) konusunda 19.08.16 da gerekli yerlere yazılı ve sözlü uyarılar yapıldığı halde neden bu kadar gecikme oldu acaba? ummarım delil toplama ve teknik ve fiziki takipten dolayıdır. gerçekten bazı konularda yargının geç devreye geçmesi büyük kuşkulara şüphelere sebep olmakla birlikte sanki birileri bilinçli olarak bu mücadeleyi sekteye uğratma gayretinde......
20 Eylül 2016 Salı 12:37
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler