YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Korucular eroinle yakalandı
Gaziantep'te yapılan uyuşturucu operasyonunda köy korucusu olduğu öğrenilen 4 kişi 2 kilo 960 gram eroin ve 985 gram esrar ile birlikte yakalandı.
Korucular eroinle yakalandı
25 Aralık 2009 / 19:51 Güncelleme: 25 Aralık 2009 / 19:51

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri Hakkari Yüksekova İlçesi'nden Gaziantep'e gelen ve uyuşturucu taşıdığı belirlenen bir minibüsü takibe aldı. Gün boyunca kent merkezinin çeşitli bölgelerinde gezen minibüs akşam saatlerinde Nakliyeciler Sitesi'ne gelerek park etti. 4 kişinin içinde bulunduğu minibüsü takip eden polis sabaha karşı operasyon için düğmeye bastı.

Minibüs içinde bulunan 4 kişi şok baskınla gözaltına alındı. Minibüsü didik didik arayan polis zula edilmiş 6 paket halinde 2 kilo 960 gram Eroin ve 2 paket halinde 985 gram esrar maddesini buldu. Olayla ilgili gözaltına alınn 4 şahısta ifadeleri alınmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Şahısların ilk ifadesinde Hakkari kırsalında köy koruculuğu yaptığı öğrenildi.

İfadeleri alınan Sait A., Osman K., Sami E. ve Yusuf A. daha sonra Gaziantep Adliyesi'ne sevk edildi. Olayla ilgili araştırmalarını sürdüren polis, uyuşturucu maddenin terörle bağlantısı olup olmadığını da araştırıyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler