YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Korku filmi gibi cinayet kamerada!
Korku filmi gibi cinayet kamerada!
26 Şubat 2014 22:30
İstanbul Sultanbeyli’de bir genç, aralarında husumet bulunan bir kişi tarafından sokak ortasında 25 yerinden bıçaklanarak öldürüldü.

Olay, 12 Ocak günü Sultanbeyli’de yaşandı. İddiaya göre, Bilal Erdoğan isimli genç, daha önce darp ettiği bir genç tarafından sokak ortasında 25 yerinden bıçaklanarak öldürüldü.

Korku filmlerini aratmayan o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde cadde üzerinde yürüyen Bilal Erdoğan ve hemen arkasından ilerleyen zanlı görülüyor. Bir süre yürüyen Erdoğan, daha sonra bir işyerinin önünde duruyor. Bu sırada arkasından sessizce yaklaşan zanlı, elindeki ekmek bıçağıyla genci bıçaklamaya başlıyor. Erdoğan, aldığı bıçak darbeleriyle yere yığılıyor. Zanlı ise bıçaklamaya devam ediyor. Bu sırada çevreden geçen vatandaşların gözleri önünde yaşanan olaya aldırmadan yürümeye devam ettikleri görülüyor. Zanlı, acı içinde kıvranan genci baş ve boyun çevresinden defalarca bıçaklıyor. Daha sonra zanlı ve bıçakladığı genç kameranın açısından çıkıyor.

Zanlı olaydan sonra kaçarken, 25 yerinden bıçaklanan Bilal Erdoğan isimli genç ise hayatını kaybetti. Olaydan sonra inceleme başlatan polis katil zanlısını cinayeti işlediği bıçakla beraber yakaladı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler