YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Köpekler kemiklerini buldu
Köpekler kemiklerini buldu
27 Temmuz 2015 09:05
Sokak köpekleri eşeledikleri ağaçlık alandan insan kemikleri çıkardı. Kemiklerin kayıp Erol Yalçın'a ait olduğunun belirlenmesi bir cinayete ışık tutabilir

İstanbul Sarıyer'de ağaçlık alanı eşeleyen sokak köpekleri toprağın altından bir kafatası ve üç parça kemik çıkardı. DNA incelemesine alınan kafatası ve kemiklerin, 4 yıl önce İstanbul'da esrarengiz şekilde aniden ortadan kaybolan 20 yaşındaki Erol Yalçın'a ait olduğu belirlendi. Gencin öldürüldükten sonra gömüldüğü ortaya çıkarken, cinayetle ilgili soruşturma başlatıldı.

ÇALIŞMAYA GELMİŞTİ

20 yaşındaki Erol Yalçın, 5 buçuk yıl önce İstanbul'da yaşayan amcasının yanına gelmiş bir restoranda çalışmaya başlamıştı. Kazandığı paranın bir kısmını ailesine yolluyordu. Ancak 4 yıl önce aniden ortadan kayboldu. Ailesi hakkında kayıp başvurusu yapmış, ancak tüm aramalara rağmen genç bulunamamıştı. Polis, 4 yıl sonra köpeklerin ortaya çıkardığı cesetle cinayetin sır perdesini aralamak için yeniden geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Yalçın ailesinin yakın çevresi de incelemeye alındı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler